Pn - Pt 8:00 - 16:00    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    + 48 501 150 750

Co się u nas dzieje – aktualne informacje z naszej firmy

Zachęcamy do śledzenia aktualnych informacji dotyczących działalności firmy Besa24. Owocem naszej blisko dwudziestoletniej obecności naszego przedsiębiorstwa na rynku oraz rozwijania standardów profesjonalnej obsługi jest stale rosnące grono zadowolonych Klientów, którzy chętnie rekomendują nasze produkty innym. Dbamy też o to, by nasz asortyment uwzględniał różne Państwa potrzeby, dlatego sukcesywnie go rozbudowujemy np. o elementy małej architektury

 

archiwum

Które regały sprawdzą się najlepiej przy przechowywaniu archiwów?

Jednym z podstawowych obowiązków większości przedsiębiorstw jest archiwizacja dokumentów. Im dłużej firma funkcjonuje, tym większa liczba materiałów, które muszą być przygotowane. Zachowanie porządku jest wówczas niemałym wyzwaniem, dlatego bardzo ważne jest, aby zadbać o odpowiednią organizację pracy. W tym celu przedsiębiorcy zaopatrują swoje firmy w regały do przechowywania archiwów. Jakie meble najlepiej się do tego sprawdzą?

Czytaj więcej...

szatnia

Szatnie pracownicze spełniające wymogi BHP

Prowadzenie własnej firmy, a co za tym idzie zatrudnianie pracowników wiąże się z koniecznością zapewnienia im odpowiednich warunków. Jednym z podstawowych obowiązków jest stworzenie miejsca pełniącego rolę szatni pracowniczej, które będzie spełniać wymogi BHP. O czym warto pamiętać w tej kwestii? Na te i inne pytania odpowiadamy w naszym artykule.  

Czytaj więcej...

wózek magazynowy ręczny

Wózki ręczne jako niezbędny element wyposażenia magazynu

Transport wewnętrzny każdego magazynu powinien odbywać się szybko i bezpiecznie. Podstawowym wyposażeniem do przewożenia towarów na paletach na niewielkie odległości są ręczne wózki niskiego podnoszenia zwane potocznie paleciakami oraz wózki do wysokiego podnoszenia. Choć do ich użycia wykorzystuje się siłę mięśni, nie są problematyczne w przewozie towarów.

Czytaj więcej...

regały magazynowe

Jak chronić regały magazynowe przed uszkodzeniami wynikającymi z codziennej pracy?

Umiejętne zarządzanie magazynem wymaga nie tylko właściwego ustawiania towarów, ale również zastosowania odpowiednich zabezpieczeń, które zmniejszą możliwość występowania wypadków przy pracy. Niebezpieczeństwa w magazynie powstają z różnych powodów. Często wynikają one z szybkiego poruszania się wózkami widłowymi i zaczepiania nimi o newralgiczne miejsca.

Czytaj więcej...

magazyn

Efektywne sposoby przewożenia palet w przestrzeni magazynowej

Palety z towarem przechowywane są w magazynach. To tu zaczyna się transport, dlatego tak istotny jest sposób ich ułożenia i przewożenia. Niezbędne są w takiej sytuacji specjalnie do tego przeznaczone wózki widłowe i paletowe — umożliwiają one przewożenie pełnych palet z miejsca na miejsce, a także ich piętrowanie. W każdym magazynie musi znaleźć się sprzęt, który usprawni pracę magazyniera, zapewni maksimum bezpieczeństwa i wygody. Jak przewozić palety w magazynie? Jak usprawnić pracę w magazynie?

Czytaj więcej...

ładunek na palecie

Jak zabezpieczyć ładunek na palecie?

Przed wysłaniem przesyłki w drogę, należy upewnić się, że została ona odpowiednio zabezpieczona. Prawidłowe przygotowanie palety do transportu jest gwarancją dostarczenia do odbiorcy nieuszkodzonego ładunku. Trzeba również zaznaczyć, że w sposób bezpośredni wpływa na bezpieczeństwo osoby przewożącej pakunki, a także pozostałych uczestników ruchu. Co warto wiedzieć o sposobie zabezpieczania materiału na palecie? Jak ochronić zawartość przesyłki?

Czytaj więcej...

Szafy metalowe spełniające wymogi RODO

Nowe rozporządzenie RODO wiele zmieniło w życiu właścicieli firm. Nowe wytyczne dotyczące ochrony danych osobowych pośrednio wpłynęły także na rodzaj szaf i innych kontenerów, w których przechowuje się dokumenty.

Czytaj więcej...

antresola magazynowa

Antresole w praktyce, czyli jak zyskać dodatkową przestrzeń magazynową?

Antresole to doskonałe rozwiązanie dla tych przedsiębiorców, którzy potrzebują więcej przestrzeni, niż oferuje podstawowa powierzchnia hali magazynowej. By jednak skorzystać z tego rozwiązania, musimy zdobyć kilka informacji, które pomogą nam dobrać odpowiednią zabudowę.

Czytaj więcej...

Praca w magazynie

Praca w magazynie a przepisy BHP. To musisz wiedzieć

By przestrzeń magazynowa była całkowicie bezpieczna dla pracujących w niej ludzi oraz składowanych towarów, konieczne jest dostosowanie jej do Polskiej Normy oraz obowiązujących przepisów BHP. Poznaj najważniejsze związane z nimi wytyczne.

Czytaj więcej...

wysoki regał magazynowy

Jaką wysokość mogą osiągać regały magazynowe?

Regały metalowe to ekonomiczne i wygodne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorstwa, którego działalność obejmuje magazynowanie przedmiotów. Wybór właściwego systemu magazynowania to gwarancja wydajności i znacznego przyspieszenia wykonywanej pracy. Jak jednak dobrać system magazynowy pod względem wysokości?

Czytaj więcej...

wózki magazynowe

Rodzaje urządzeń magazynowych

W każdym dobrze wyposażonym magazynie znajdują się nie tylko regały i szafy do składowania towarów, ale także wiele różnego typu urządzeń magazynowych, których zastosowanie ma na celu ułatwienie codziennej pracy. W naszym dzisiejszym wpisie na blogu przedstawimy wszystkie najważniejsze rodzaje urządzeń magazynowych, które ułatwiają umieszczanie na regałach i przewożenie znajdujących się w magazynie towarów oraz ich pakowanie i zabezpieczanie na czas składowania i na czas transportu.

 

Czytaj więcej...

wyposażony magazyn

Podstawowe wyposażenie magazynów

Magazyny pełnią bardzo ważną rolę w obsłudze procesów logistycznych. Ich sprawne funkcjonowanie jest jednak możliwe tylko, jeśli zostaną w nich umieszczone niezbędne meble magazynowe, urządzenia transportowe oraz inne niezbędne elementy wyposażenia. Wszystkie te rzeczy wpływają na dobrą organizację przestrzeni magazynowej oraz ułatwiają prace zatrudnionym w nich osobom. W naszym dzisiejszym wpisie na blogu dokładniej przedstawiamy, co powinno się znajdować w podstawowym wyposażeniu magazynów, tak aby ten na pewno mógł dobrze spełniać swoje funkcje.

 

Czytaj więcej...