Pn - Pt 8:00 - 16:00    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    + 48 501 150 750

Dobór regałów półkowych dla różnych obciążeń

regały

Niektóre miejsca wręcz nie mogłyby funkcjonować bez regałów półkowych. Sklepy spożywcze i przemysłowe, biblioteki, archiwa, magazyny… To tylko niektóre przestrzenie, w których konieczna jest odpowiednia organizacja. Kluczem do sukcesu okaże się jednak właściwy dobór regałów półkowych, które będą funkcjonalne i zarazem dostosowane do specyfiki danego miejsca.

W jaki sposób dobrać regały półkowe?

Nie podlega wątpliwości, że tego typu zakup należy zawsze rozważać przede wszystkim pod kątem jego nośności. Chodzi tu oczywiście o maksymalne obciążenie, jakie regał jest w stanie udźwignąć. Inny model będzie potrzebny bowiem w magazynie sprzętu sportowego, inny zaś w bibliotece. Zdarza się jednak, że dane miejsce magazynuje różnego rodzaju towary o zróżnicowanych wagach. Na jednym regale mogą znaleźć na przykład zarówno meble do samodzielnego składania, jak i drobne dekoracje domowe.

Istotna jest również wysokość pomieszczenia, w którym mają znaleźć się regały półkowe. Warto wybierać jak najwyższe modele, aby możliwie jak najlepiej zagospodarować wolną przestrzeń. To szczególnie ważne w przypadku małych powierzchni, w których składuje się dużą liczbę poszczególnych towarów.

Oferujemy kompleksową sprzedaż regałów półkowych w Warszawie. Z przyjemnością doradzimy Państwu w kwestii odpowiedniego doboru ich rodzaju. Doświadczeni specjaliści, posiłkując się zdobytą na przestrzeni 20 lat wiedzą, dopasują produkt do Państwa oczekiwań oraz potrzeb.

Na co zwrócić uwagę, wybierając regały półkowe?

Warto zwrócić uwagę także na inne kwestie, które są równie ważne. Przede wszystkim rozsądnie jest zadbać o to, aby firma sprzedająca regały półkowe oferowała ich audyt oraz przegląd techniczny. Wielu przedsiębiorców bagatelizuje tę kwestię, co może okazać się brzemienne w skutkach. Należy pamiętać, że tylko przy regularnej kontroli można mieć pewność, że regał nadal zachowuje swoje właściwości użytkowe. Chodzi tu o bezpieczeństwo nie tylko znajdujących się na nich towarów, ale także osób pracujących w ich otoczeniu.